הזמנה טלפונית:
03-6336767

עוף

בכל הנוגע לעוף ישנן שתי אפשרויות רכישה של עוף בסופר או בקצבייה. ניתן לקנות עוף טרי ישירות מהקצב או ללכת למקפיא ולקנות עוף קפוא בלי להתעסק חיתוך הבשר ובחירת חלקי העוף השונים. למרות היתרונות של קניית עוף קפוא, עוף טרי עדיין מנצח מבחינה בריאותית. עוף טרי  מכיל יותר ויטמינים ומינרלים חיונים שרובם הגדול נהרס ונאבד בתהליך ההקפאה וההפשרה. לכן אם אתם רוכשים בשר קפוא ייתכן שחלק נכבד מהחומרים המזיניים בעוף כבר אבד.

עוף טרי - טעם משובח

נושא נוסף שגורם ליתרון לעוף הטרי לעומת עוף קפוא הוא כמובן הטעם. עוף טרי שמכינים אותו פרק זמן קצר לאחר הרכישה טעים יותר, נראה טוב יותר וכמובן האיכות שלו רבה יותר. עוף קפוא לעומת זאת יהיה חיוור יותר, עשיר בנוזלים ושומנים שמופרשים בתהליך ההפשרה שמאבדים את המינרלים והחומרים המזינים הטובים מהעוף שהזכרנו קודם לכן וכל זה בתהליך ההפשרה.

מחיר הבשר

ישראלים רבים הפכו להיות אניני טעם בעקבות תוכניות הבישול הרבות שצצו כמו פטריות אחרי הגשם והובילו את קהל הצופים לחפש אחר טריות גם על חשבון המחיר. בכל הנוגע לבשר, בעת רכישת עוף טרי יש יתרונות רבים גם במקרה של מחיר גבוה יותר אך יש לזכור כי כאשר רוכשים כמות גדולה של בשר והכמות הזו נכנסת מיד למקפיא אז אתם תאבדו את היתרונות של העוף הטרי על פני הקפוא. תהליך ההקפאה גורם לאיבוד אותם ויטמינים ומירלים שציינו קודם לכן.

לסיכום, רכישת עוף טרי הוא בעל יתרונות רבים מרכישת עוף קפוא. הטעם של עוף טרי משובח יותר, הוא מכיל יותר מינרלים טובים ואיכות הבשר גבוהה אך מצד שני עוף קפוא, נשמר בצורה טובה יותר בהקפאה, הוא נוח לרכישה בכל עת וגם ניתן לדעת בוודאות רבה יותר מאיזו קצביה הבשר הגיע. כך שלא משנה האם תחליטו לרכוש עוף טרי חשוב שתדעו את יתרונותיו.

 

בואו לבקר!

כתובת: היצירה 6 אור יהודה (אזה"ת חדש)

שעות פתיחה:
ב-ג 7.00-19.00
ד-ה 7.00-20.00  
יום שישי 7.00-14.00

03-6336767