הזמנה טלפונית:
03-6336767

איך בוחרים ספק בשר איכותי?

מציאה של ספקי בשר למסעדות או לכל צורך אחר זה דבר שמצריך שימת לב לקריטריונים אשר הופכים ספק בשר ממוצע לספק מקצועי שיוכל באמת לענות על הדרישות שלכם ולאפשר לכם ליהנות מאספקה שוטפת של בשר איכותי. במאמר נסביר לכם כיצד תוכלו לבחור ספק בשר איכותי, כך שתוכלו לנהל את המסעדה שלכם בקלות, וזאת מבלי שתצטרכו להתעסק בחיפושים אחר ספקים בכל עת.

בשר טרי – כמובן שאחד הדברים הראשונים שאמורים לעניין אתכם אם אתם רוצים לשתף פעולה עם ספק בשר, זו השאלה האם הוא מסוגל לספק לכם בשר טרי באופן קבוע. בכדי שתוכלו לשרת את הלקוחות במסעדה של עם מזון טרי וטעים, עליכם יהיה לשים דגש על כך שאתם גם מעניקים לכם בשר שהוא טרי.

תמחור – ודאי תירצו לעבוד עם ספק שיוכל לתמחר את הבשר שלו במחירים אטרקטיביים,כך שתוכלו לחסוך בעצם כסף ולהביא את החסכון הזה לידי ביטוי בכך שהרווחים שלכם יהיו יותר גדולים בסופו של דבר מהמסעדה שלכם. הרי כל בעל מסעדה היה מוכן לעשות הכל בכדי שהרווחים שלו יהיו גדולים ככל שניתן.

זמני אספקה – כמובן שתצטרכו למצוא ספק בשר אשר יוכל להביא לכם את הבשר כל פעם בתוך זמן קצר מהרגע שבחרתם להזמין אותו. כך שתוכלו להיות גמישים עם היכולת שלכם להזמין בשר למסעדה ללא התרעה מוקדמת ובתקופות לחוצות. כך שאם אתם לקראת תקופת חגים ואתם מעוניינים להגדיל את הזמנות הבשר שלכם למסעדה, תצטרכו לוודא שגם הספק שלכם יוכל לעמוד בקצב הנדרש ולספק לכם בשר איכותי על דרך קבע.

אל תתפשרו על ספק הבשר שלכם

לספקי בשר יכולה להיות השפעה קרדינלית ביכולת של המסעדה שלכם להצליח. אם אתם רוצים לראות את המסעדה שלכם מצליחה ופורסת כנפיים, אנו נמליץ לכם לשים לב טוב מאוד שאתם בוחרים אך ורק בספק אשר יוכל לענות על כל הדרישות שציינו לעיל, כך שהתוצאה הסופית תהיה משביעת רצון מבחינתכם ותוכלו לעבוד איתו באופן שוטף.

 

בואו לבקר!

כתובת: היצירה 6 אור יהודה (אזה"ת חדש)

שעות פתיחה:
ב-ג 7.00-19.00
ד-ה 7.00-20.00  
יום שישי 7.00-14.00

03-6336767