הזמנה טלפונית:
03-6336767

בורקסים

בורקס גבינה

בורקס גבינה מעדנות

בורקס גבינה ביס

בורקס פילו גבינה

בורקס פילו תפו'א מעדנות

בורקס פילו תרד מעדנות

בורקס פיצה מעדנות

בורקס תפו'א מעדנות

בורקס תרד

דים סאם במילוי ירקות

נקניקיות עטופות בבצק

סמבוסק במילוי חומוס

בורקס פילו פיצה מעדנות

בורקס פיצה

מיני בורקס במילוי תפו''א

בורקסים

בורקס הוא אולי המאפה המוכר ביותר בארץ. בורקס ממולא לרוב בכל טוב, והוא הגיע למטבח היהודי מארצות הבלקן. אבל בשביל לאכול בורקס לא צריך לעבוד שעות נוספות. אפשר פשוט לקנות  בורקסים קפואים.

בורקסים אהובים מאוד בישראל ואין ילד או מבוגר שלא אוהב לקחת מהם ביס. בורקסים הינם הנשנוש הטעים ביותר בדרך לעבודה או לבית הספר. הם מגיעים לרוב במילוי גבינה, מילוי תפוחי אדמה או בשר, כאשר האהוב ביותר בארץ הוא בורקס הגבינה.

בורקס גבינה

בורקס גבינה האהוב, נמכר בארץ בצורתו המשולשת. הסיבה לצורה הייחודית נובעת משמירת הכשרות. כדאי שאדם לא יטעה ויאכל בורקס בשרי יחד עם בורקס חלבי בגלל שצורתם דומה, הוחלט בישראל לבצע הפרדה. לכן רוב הבורקסים החלביים הנמכרים בארץ נמכרים בצורה משולשת. בשרעבי אהרון שיווק בשר מביאים לכם את בורקס גבינה הקפואים של ציפור השרון בהשגחת הבד"צ ובורקס במילוי גבינה של חברת מעדנות המוכרת שמכילה גם שקית שומשום לציפוי הבורקסים.

בורקס תפוחי אדמה

אם אתם רוצים לאכול מנה בשרית ולא לספור שעות מהארוחה הבשרית, הפתרון הוא בורקס תפוחי אדמה. בורקסים עם מילוי תפוחי אדמה של חברת מעדנות טעימים מאוד, ומגיעים במגוון צורות וטעמים. בשרעבי שיווק בשר תוכלו להשיג מיני בורקסים במילוי תפוחי אדמה, כשבורקס תפו"א מוכן במהירות פשוט מוציאים מהמקפיא ומכניסים לתנור.

בורקס פיצה

לא כולם מכירים אך לבורקס פיצה יש מעריצים צמודים. זה לא סתם כך, כי בורקס פיצה עשיר בגבינה מעולה, עשיר בתיבול טעים ופשוט נמעך בפה מהביס הראשון. בשרעבי שיווק בשר תוכלו למצוא בורקס פיצה של חברת מעדנות וציפור השרון בכשרות מהודרת של בד"צ העדה החרדית.

בורקס פילו

טרנד הבריאות לא פסח על הבורקסים העתירים בקלוריות.  לכן שומרי המשקל והבריאות רצו לאכול עם ולהרגיש בלי. בורקס פילו לעומת הבורקסים הרגילים מופחת שומן רווי.כמו כן בורקס פילו אינו מכיל שומן טראנס. החברה שעשתה את השינוי הדרמטי והובילה את המהפכה בתחום הבורקסים זו חברת מעדנות שהתחילה לשווק בורקס פילו גבינה ובורקס פילו תפוחי אדמה בצורה מאורכת השונה מהרגיל, כדאי להבדילם מהבורקסים השגרתיים שאליהם התרגלנו.

לסיכום, אחרי שהכרנו את סוגי הבורקסים השונים אתם מוזמנים להזמין בורקסים קפואים בכשרות מהודרת אצל שרעבי אהרון ולהכין לכם בורקסים חמים וטעימים!

 

בואו לבקר!

כתובת: היצירה 6 אור יהודה (אזה"ת חדש)

שעות פתיחה:
ב-ג 7.00-19.00
ד-ה 7.00-20.00  
יום שישי 7.00-14.00

03-6336767